Karrier

Küldd el fényképes önéletrajzod, lehet benned látjuk meg új szuperhősünk!

Gyártáselőkészítő munkatárs

Nyomdai munkatársat keresünk azonnali kezdéssel!

Elvárások:
- releváns nyomdaipari ismeretek
- Scroll program ismerete
- jó kommunikációs képesség
- határozottság, precizitás, agilitás

Feladatok:
- árkalkulációk készítése
- alvállalkozói és beszállítói ajánlatok kérése
- ügyfelekkel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
- együttműködés gyártáselőkészítő munkatársakkal és nyomdánk termelési részlegeivel

Csapatként működünk, de hősként egyedül kell helyt állnod. Ha hőstetteid híre bejárta az univerzumot, netán egy bátor kalandor vagy és belevágsz, napi 8 óra után ledobhatod a köpenyed.
Tudjuk, hogy egy igazi hősnek a hála is elég, de mi ezt honoráriumért kérjük tőled, amit kérünk határozz meg. Bátor ember sok van, de hős csak egy.

Frissen mosott, vasalt köpennyel vár a Cypress csapata.

GÉPMESTER MUNKATÁRS

Szélesformátumú gépmester munkatársat keresünk azonnali kezdéssel!

PlakátMan hol vagy?
Plakátverzum olyan szuperhőst keres, aki bátran szembe száll a nagyformátumú nyomtatók kezelésével, ismeri a különböző alapanyagok csínját-bínját, megküzdött már a nagy Rip szoftverekkel és példaértékűen helyt áll a kiegészítő műveletekben, mint kasírozás, laminálás, riccelés, vágás.